Choď na obsah Choď na menu
 


Medzi moje záľuby patrí šport (beh, cyklistika, tenis, inline, lyžovanie ),  turistika, vodná turistika - splavovanie riek, fotografovanie, maľovanie, matematika.

Ako dospelý som sa najprv začal amatérsky zaoberať maľovaním obrazov. Podarilo sa mi namaľovať niekoľko obrazov, z ktorých niekoľko ,,skrášľuje" môj príbytok.

Potom som sa určitý čas zaoberal písaním matematických kníh. Vydavateľstvo ENIGMA mi vydalo nasledujúce tituly :

1. Ekomatematika

2. Matematické hlavolamy

3. Prázdninová matematika 5.ročník, 6.ročník, 7.ročník, 8.ročník, 9.ročník

Na svojho vydavateľa čaká snáď asi moja najlepšia kniha - Svetové osobnosti matematiky

Ako vysokoškolský študent som začal aj so športom. Môj prvý pretek bol vôbec môj najťažší - SUPER ŽELEZNÝ MUŽ - 2 km plávanie, 200 km bicyklovanie, 20 km beh. S dvoma defektmi a 120 kilometrovým naháňaním uniknutého pelotónu, celý premŕznutý som to nakoniec dokázal za nejakých 18 hodín. Tento úspech ma naštartoval na dráhu najkrajšej bežeckej disciplíny - maratónu. Do ukončenia vysokoškolskéhoštúdia som ho stihol absolvovať 3 krát. Po návrate z vojenčiny pribúdol štvrtý a potom prišla 12 ročná pauza. Koniec roku 1999 však všetko odštartoval odznova. Prišli krátkodobé i dlhodobé ciele a tak dnes mám na konte 165 pretekov, 50 maratónov, jeden 60 km beh a jeden 100 km beh, 9 veľmi pekných cyklohorských pretekov a 5 inline pretekov.

Čas oddychu v letných mesiacoch najradšej trávim pri vodnej turistike.

Krásne zátišia slovenskej prírody zachytávam amatérskym fotografovaním.